CONTACT / ADVERTISEMENT

e mail: Nataliagrabarz@op.pl

Możliwe formy współpracy :
Possible forms of cooperation :

- bannery reklamowe
- posty sponsorowane
- testy/recenzję produktów
- organizacje konkursów
- inne

- banner ads
- posts Links
- test / review products
- organization of competitions
- other


Natalia Grabarz
Ogrodowa 20
64-710 Połajewo

6 komentarzy:

 1. Witaj Natalio,
  mam do Ciebie pytanie, czy chciałabyś może sprzedać swoją sukienkę - http://nataliesstyle.blogspot.com/2012/04/stroj-dnia-czyli-stroj-na-swieta.html
  Pozdrawiam,
  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :)))Wiem że to nie przyjemne ale zerknij http://blagierki.blogspot.com/:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się chwalisz i zachwycasz ile to masz odwiedzin na twoim pseudo modowym blogu a wszyscy wchodzą tylko po to żeby się brechać z twoich pseudo modowych kreacji i inspiracji . Że ci nie wstyd chodzic po tym połajewie...................ja to bym cię wyśmiał jak bym cię tylko zobaczył"hahahaha"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Anonimie,
   odnosząc się do Twoich słów, bardzo łatwo jest kogoś krytykować pozostając anonimowym. Oczywiście masz prawo do własnego zdania, jednak sposób w jakie je przekazujesz, pozostawię bez komentarza... Nie chcesz nie zaglądaj na tę stronę, nie zmuszam Cię do tego. Chcesz się śmiać, proszę bardzo, wiedz, że na pewno mnie nie zniechęcisz do tego co robię;)
   pozdrawiam, NP

   Usuń
 4. Droga Natalio czy nie uważasz, że "świecenie dupą" na fb to "notabene" w całej Twojej "kobiecości i ponadczasowej elegancji" tak po prostu nie przystoi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi anonimie! Nie sądzę, że pokazanie się w sportowym stroju można nazwać świeceniem dupy...i nie nazwałabym tego komentarza konstruktywnym, tylko zawistnym i wrednym!

   Usuń